NOWOŚĆ! Przepis na Twój ogród

przepis na Twój ogród

Oferujemy prosty projekt, który umożliwi samodzielne wykonanie Twojego wymarzonego ogrodu.

Wymarzony ogród na wiosnę? Zacznij już dziś!

Czy ogród jest jedną z tych rzeczy na które nigdy nie masz czasu? Masz kawałek smutnego trawnika przy domu, a chciałbyś cieszyć oczy widokiem ogrodu z roślinami, kwiatami, a może nawet motylami? Chciałbyś zaplanować swój ogród, ale nie wiesz jak się do tego zabrać i jakie rośliny dobrać? Zatem koniec zmartwień – przybywamy z pomocą 🙂 Możesz już teraz, bez wychodzenia z domu zamówić u nas prosty projekt swojego ogrodu i zacząć samodzielnie planować pracę, zakupy, budżet, aby już na wiosnę zacząć realizować swoje marzenie!

Co zawiera „przepis na ogród”?

 • Wyznaczenie rabaty i dodatkowych elementów  – na wykonanym projekcie zostaną wyznaczone kształty rabat / ścieżek /trawnika/ stref według Twoich upodobań
 • Plan nasadzeń – zamawiając projekt otrzymasz projekt wykonania nasadzeń z rozmieszczeniem poszczególnych gatunków roślin na wyznaczonych rabatach (bez wymiarowania)
 • Ilościowy wykaz roślin i materiałów dodatkowych – otrzymując gotowy projekt będziesz wiedzieć ile roślin, jakiego gatunku zostało zaplanowanych w ogrodzie, a także ile potrzeba np. metrów włókniny, obrzeża itp.
 • Cena obejmuje do 2 poprawek – przy pracach projektowych, jak we wszystkim, nie zawsze udaje się trafić w 10 za pierwszym razem. Dlatego przewidujemy możliwe poprawki, aby spełnić Twoje oczekiwania, ale uwaga! – poprawki nie oznaczają tworzenia projektu od nowa. Obejmuje to pojedyncze zmiany kształtu, zastosowanych roślin, materiałów. Należy pamiętać, że znaczące zmiany podlegają dodatkowej opłacie.

Koszt wykonania projektu-przepisu w zależności od powierzchni projektowanego obszaru działki od 500 zł.

Dodatkowo możliwość otrzymania:

 • wizualizacji wykonanych na przesłanych zdjęciach 50 zł/szt.
 • dodatkowe poprawki pow. 2 wycena indywidualna w zależności od stopnia zmian

Co potrzebujemy?

 • Projekt działki lub ewentualnie dokładny adres lokalizacji z nr działki
 • Kilka zdjęć z różnych stron ogrodu
 • Informacje na temat planowanego budżetu, oczekiwań i preferencji na podstawie udzielonych odpowiedzi na przesłane przez nas pytania

Jak zamówić „przepis na ogród”

 1. skontaktuj się z nami mailowo biuro@openthegreen.pl
 2. w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz zestaw krótkich pytań. Udzielając odpowiedzi na nie pozwolisz nam na zebranie niezbędnych informacji do przygotowania projektu.
 3. prześlij nam:
  • projekt działki lub fragmentu z dokładnym adresem. Jeśli nie masz, nic nie szkodzi, poradzimy sobie inaczej 🙂 Wystarczy, że razem z adresem działki podasz nam jej numer.
  • kilka zdjęć działki (ujęcia z kilku stron)
 4. po otrzymaniu wszystkich niezbędnych materiałów i zakwalifikowania zamówienia do „Przepisu na ogród” otrzymasz fakturę do opłacenia zamówienia. Po zaksięgowaniu płatności przystępujemy do pracy.

Zapraszamy do kontaktu